Cena bitcoinu dosáhne 100 000 dolarů do června 2024, předpovídá Robert Kiyosaki

Robert Kiyosaki, autor bestsellerové knihy o finančním vzdělání „Bohatý táta, chudý táta“, opět zveřejnil optimistický scénář ohledně ceny bitcoinu.

V neděli 18.2.2024 se na platformě X (dříve známé jako Twitter) vyjádřil slovy: „BITCOIN na 100 000 dolarů do června 2024.“ Tato optimistická předpověď dále potvrzuje jeho postavení jako významného zastánce kryptoměn a „tvrdých aktiv“, jako je zlato a stříbro.

Postoj Kiyosakiho se shoduje s jeho dlouhodobou kritikou Federálního rezervního systému a jeho měnové politiky. Často obviňuje Fed z poškozování ekonomiky a favorizování bohatých. V předchozím tweetu uvedl: „Nebodujte proti Fedu? Já říkám ‚F the Fed.‘ Kupujte zlato, stříbro, Bitcoin.“

Tato kritika se rozšiřuje i na tradiční finanční poradce, které Kiyosaki obviňuje, že odrazují klienty od investic do Bitcoinu a dalších tvrdých aktiv kvůli získání provizí. Nedávno oslavil značný posun v jejich postoji, naznačujíc, že se konečně začínají přiklánět k potenciálu Bitcoinu.

Cena Bitcoinu nadále setrvává nad hranicí 52 000 dolarů

Předpověď Kiyosakiho přichází v době, kdy se Bitcoin těší silnému růstu ceny. Kryptoměna nedávno dosáhla 26 měsíčního maxima 52 000 dolarů, což představuje téměř 23% nárůst od začátku tohoto roku.

Zatímco předpovědi Kiyosakiho často přitahují pozornost, je důležité si uvědomit, že se jedná pouze o předpovědi.

V době psaní se Bitcoin obchoduje nad hranicí 52 000 dolarů.

Tým FutureMining

Tým FutureMining

Sdílet

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Chcete si nechat ujít další růst kryptoměn?

Nechcete se radši dozvědět více? 

Nechte nás na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.