Pronájem těžebního výkonu

Těžba v cloudu je nejjednodušší způsob jak začít získávat kryptoměny

Bez potřeby hardwaru – zapojíte se a rovnou těžíte.

Výhody pronájmu těžebního výkonu

Investujte již od 5 000 Kč
Investujte již od pár tisíc Kč. Využijte možnosti být součástí těžební revoluce.

Výplata, jak často chcete
Je jen na vás, s jakou frekvencí vytěžené kryptoměny dorazí do vaší peněženky.

Můžete participovat na růstu kryptoměn Kryptoměny od svého vzniku dlouhodobě rostou. Proto je vždy správný čas na to začít s těžbou. Čím dříve začnete, tím dříve uvidíte výsledky.

Nabídka pronájmu těžebního výkonu

Balíček těžby Bitcoinu

od 5 000 Kč

Parametry

Více než 10 let zkušeností s těžbou kryptoměn

Kryptoměnám a stavění těžebních zařízení se věnujeme už od roku 2011. I proto máme bohaté zkušenosti s měnami Ethereum, Monero, Zcash, Grin a dalšími. Vize projektu byla v začátcích jednoduchá. Vytěžit co nejvíce digitálních mincí, koupit výkonnější grafické karty a zvýšit těžbu. Díky tomu jsme se z malého týmu nadšenců rozrostli do plnohodnotné firmy. Dnes přinášíme unikátní možnost participovat s námi již od 5000 Kč. Se službou pronájmu těžebního výkonu můžete začít s těžbou flexibilně.

Otázky:

Těžba kryptoměn, stejně jako těžba zlata nebo dalších drahých kovů je velmi energeticky náročná, ale o to výnosnější. Stejně jako u tradiční těžby potřebujete mít své nástroje a také mnoho znalostí. U těžby kryptoměn je potřeba mít specializovaný hardware a mnoho zkušeností s jeho obsluhou.

Mining kryptměn probíhá na specializovaných těžařských zařízeních, k čemuž je potřeba mít stroj vybaven odpovídajícím hardwarem. Dále je potřeba mít mnoho zkušeností s těžařský softwarem aby stroje těžily tak jak mají. Pokud se ale vše povede, daném stroji pak běží program, který řeší matematické úlohy, čímž potvrzuje transakce v dané kryptoměně a za to získává odměny.

Lidé kteří investovali do těžby kryptoměn před 38 měsíci dnes mají pětinásobek svých vložených prostředků! Nenechte si ujít další rychlý růst v příštím období.

FUTURE MINING V MÉDIÍCH

Jaký je předpokládaný růst kryptoměn?

Dnes zabírají kryptoměny a blockchain jen velmi malou část peněžních prostředků. Podle výzkumu provedeném Future Business Insights se hodnota kryptoměnového a blockchain průmyslu do roku 2029 zvýší asi na desetinásobek dnešních hodnot. A to už je růst, na kterém se vyplatí participovat.

Chcete s námi těžit
nebo se jen o těžbě dozvědět více?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 48 hodin a domluvíme se na nezávaznou schůzku.

5 000Kč

Výkon
4 TH/s
Cena
5 000Kč
Odhadovaná měsíční výtěžnost po odečtení servisního poplatku
0,000112 BTC
Odhadovaná výtěžnost za dobu trvání kontraktu po odečtění servisního poplatku
0,00336 BTC

* ROI při ceně 75.000 USD / 1 BTC

*Uvedené ceny jsou bez DPH


  Jméno a příjmení*


  E-mail*


  Telefon*

  Váš text

  Poznámka: Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.  Využijte nejlepší příležitost a začněte těžit Bitcoin ještě dnes.

  Chcete si nechat ujít další růst kryptoměn?

  Nechcete se radši dozvědět více? 

  Nechte nás na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.