Pronájem těžebního výkonu

Těžba v cloudu je nejjednodušší způsob jak začít získávat kryptoměny

Bez potřeby hardwaru – zapojíte se a rovnou těžíte.

Výhody pronájmu těžebního výkonu

Investujte již od 5 000 Kč
Investujte již od pár tisíc Kč. Využijte možnosti být součástí těžební revoluce.

Vyplácejte jak často chcete
Zvolte si jak vaše preference, po jaké době chcete aby natěžené kryptoměny dorazily do vaší peněženky.

Můžete participovatna růstu kryptoměn Kryptoměny od svého vzniku dlouhodobě rostou. Proto je vždy správný čas na to začít s těžbou. Čím dříve začnete, tím dříve uvidíte výsledky.

Nabídka pronájmu těžebního výkonu

Balíček těžby Bitcoinu

od 5 000 Kč

Parametry

Více než 10 let zkušeností s těžbou kryptoměn

Kryptoměnám a stavění těžebních zařízení se věnujeme už od roku 2011. I proto máme bohaté zkušenosti s měnami Ethereum, Monero, Zcash, Grin a dalšími. Vize projektu byla v začátcích jednoduchá. Vytěžit co nejvíce digitálních mincí, koupit výkonnější grafické karty a zvýšit těžbu. Díky tomu jsme se z malého týmu nadšenců rozrostli do plnohodnotné firmy. Dnes přinášíme unikátní možnost participovat s námi již od 5000 Kč. Se službou pronájmu těžebního výkonu můžete začít s těžbou flexibilně.

Otázky:

Těžba kryptoměn, stejně jako těžba zlata nebo dalších drahých kovů je velmi energeticky náročná, ale o to výnosnější. Stejně jako u tradiční těžby potřebujete mít své nástroje a také mnoho znalostí. U těžby kryptoměn je potřeba mít specializovaný hardware a mnoho zkušeností s jeho obsluhou.

Mining kryptměn probíhá na specializovaných těžařských zařízeních, k čemuž je potřeba mít stroj vybaven odpovídajícím hardwarem. Dále je potřeba mít mnoho zkušeností s těžařský softwarem aby stroje těžily tak jak mají. Pokud se ale vše povede, daném stroji pak běží program, který řeší matematické úlohy, čímž potvrzuje transakce v dané kryptoměně a za to získává odměny.

Lidé kteří investovali do těžby kryptoměn před 38 měsíci dnes mají pětinásobek svých vložených prostředků! Nenechte si ujít další rychlý růst v příštím období.

FUTURE MINING V MÉDIÍCH

Jaký je předpokládaný růst kryptoměn?

Dnes zabírají kryptoměny a blockchain jen velmi malou část peněžních prostředků. Podle výzkumu provedeném Future Business Insights se hodnota kryptoměnového a blockchain průmyslu do roku 2029 zvýší asi na desetinásobek dnešních hodnot. A to už je růst, na kterém se vyplatí participovat.

Chcete s námi těžit
nebo se jen o těžbě dozvědět více?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 48 hodin a domluvíme se na nezávaznou schůzku.

5 000Kč

Výkon
2,5 TH/s
Cena
5 000Kč
Odhadovaná měsíční výtěžnost po odečtení servisního poplatku
0,000118 BTC
Odhadovaná výtěžnost za dobu trvání kontraktu po odečtění servisního poplatku
0,00354 BTC

* ROI při ceně 75.000 USD / 1 BTC

*Uvedené ceny jsou bez DPH


  Jméno a příjmení*


  E-mail*


  Telefon*

  Váš text

  Poznámka: Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.  Využijte nejlepší příležitost a začněte těžit Bitcoin ještě dnes.