Bitcoin (BTC), budoucnost placení

Jak těžit bitcoiny - future mining

Milionové zisky a příběh jako z pohádky. Právě s tím si nejznámější kryptoměnu světa spojuje široká veřejnost. Největší boom Bitcoin (BTC) zažil v roce 2021, kdy se vyšplhal na rekordních 60 000 $. A zájem o tuto digitální měnu neklesá.

Bitcoin lidé používají k rychlým transakcím peer-to-peer (klient-klient). Nízké poplatky za zpracování a vysoká bezpečnost jej za posledních 10 let globalizovaly natolik, že se o něm mluví jako o platebním systému budoucnosti.

Aktuální kurz BTC a historický vývoj cen

Cenu kryptoměny aktualizujeme v reálném čase podle Coinlib.

Podívejte se na finanční graf a zjistěte, jak si Bitcoin vede na burze od svého uvedení.

Jak koupit BTC?

Způsobů, jak získat BTC je mnoho. Nabízí jej internetové burzy, bitcoinové automaty, směnárny a dokonce i trafiky. Jak si vybrat nejvhodnější řešení? A na co si dát pozor při obchodování P2P?

Internetové směnárny

Směnárny s kryptoměnami jsou pro začátečníky ideálním řešením, jak získat svůj první Bitcoin. Jakmile si založíte vhodnou peněženku, zašlete libovolný obnos peněz na bankovní účet směnárny, která vám obratem pošle předem sjednaný obnos BTC. Mezi nejznámější směnárny patří Coinbase, Simplecoin a Bitbeli.

V trafice offline

Jakkoliv to zní bizarně, Bitcoin lze koupit i v trafikách GECO. Stačí si jej objednat online a zaplatit na jedné z 260 poboček po celé ČR.

Bitcoinové bankomaty (ATMs)

Další jednoduchou cestu k získání BTC představují bitcoinové bankomaty, kde platíte za mince hotovostí. Výhodou je větší anonymita. Často se ale setkáte s horšími kurzy.

Internetové burzy

Pro aktivní obchodování (tradování) se vyplatí vydat na burzy, které nabízí velké množství kryptoměn za menší poplatky, než jsou u většiny ostatních způsobů. Pro vytvoření účtu však musíte ověřit svou identitu nahráním dokladů totožnosti.

Přímý nákup P2P

Při nákupu Bitcoinu přímo od člověka doporučujeme obezřetnost. Jako všude, i zde se pohybuje řada podvodníků, kteří vám s penězi pláchnou.

  CHCETE S NÁMI TĚŽIT
  NEBO SE DOZVĚDĚT VÍCE O TĚŽBĚ ?

  Napište nám a my odpovíme do 48 hodin.


  Jméno a příjmení


  E-mail


  Telefon

  Váš text

  Chcete si nechat ujít další růst kryptoměn?

  Nechcete se radši dozvědět více? 

  Nechte nás na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.