Aktuální
Kurzy kryptoměn

Zajímá vás aktuální kurz Bitcoinu, Etheru či jiných kryptoměn? Tak to jste dorazili na správné místo. Zde se můžete podívat na kurz nejdůležitějších kryptoměn v dolarech či jakékoliv jiné světové měně. Najdete zde také krátké popisy jednotlivých měn a jejich využití. S námi vám již žádný cenový vývoj na trhu kryptoměn neunikne.

Kurz Bitcoinu

Bitcoin je nejstarší a nejdůležitější ze všech kryptoměn. Je to první hybatel a zakladatel úžasného nového světa digitálních aktiv. Žádný opravdový investor se neobejde bez toho, aby Bitcoin znal a rozuměl mu. Kromě nákupu a prodeje této měny se s námi dá i těžit.

Kurz Etherea

Ethereum je měna s druhou nejvyšší kapitalizací na trhu. Zároveň na ní běží mnoho moderních technologií jako jsou NFT či DeFi. Díky tomu nabrala za posledních několik let velmi na popularitě. Ethereum úspěšně prožilo již celý cyklus poklesu kryptoměn v letech 2018-2020 a stále se mu daří. Máte ho také ve svém portfoliu?

Kurz Litecoinu

O Litecoinu se mluvilo jako o digitálním stříbře a historicky tato kryptoměna byla dokonce i na druhém místě v celkové kapitalizaci hned za Bitcoinem. Dnes je Litecoin v mírném stínu novějších a nablýskanějších kryptoměn, ale bude tomu tak vždycky? Kurz Litecoinu se v čase vyvíjí, ale tato měna je spolu s Bitcoinem jedna z nejstarších a nejvíce prověřených časem.

Kurz Monera

Monero je nejrozšířenější anonymní měna na světě. Díky této výhodě má své velké podporovatele, ale také odpůrce. Monero je tady s námi od roku 2014 a mezi jeho výhody se kromě anonymity řadí také škálovatelnost, decentralizace a nízké poplatky. To vše přispívá k tomu, že Monero je mezi podporovateli anonymity číslo jedna.

  CHCETE S NÁMI TĚŽIT
  NEBO SE DOZVĚDĚT VÍCE O TĚŽBĚ ?

  Napište nám a my odpovíme do 48 hodin.


  Jméno a příjmení


  E-mail


  Telefon

  Váš text

  Chcete si nechat ujít další růst kryptoměn?

  Nechcete se radši dozvědět více? 

  Nechte nás na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.