TĚŽBA KRYPTOMĚN

Využijte nejbezpečnější možnost vstupu do světa kryptoměn

Participujte na růstu kryptoměn. KASPA je v současnosti nejvýnosnější možností těžby kryptoměn, nezmeškejte tuto příležitost.

Začít těžit je dobré v jakékoliv době, těžba je totiž nejbezpečnějším vstupem do světa kryptoměn.

Těžební balíčky

START

269 000 Kč

Ideální vstup do světa těžby kryptoměn

Parametry

OPTIMAL

499 000 Kč

Využijte plný potenciál těžby kryptoměn

Parametry

Výhody těžby s Future Mining

Máte vlastní hardware
 

Kupujete si od nás hardware na těžbu kryptoměn, který kvůli nedostatku grafických karet velmi dobře drží svou pořizovací hodnotu. Kdo koupil karty před 18 měsíci, dnes je může prodat za přibližně stejnou cenu. A tomu se říká bezpečná investice.

Vybereme pro vás to nejvýhodnější

Naše stroje umí těžit všechny kryptoměny těžitelné na grafických kartách. Výhodnost těžby kontinuálně sledujeme a vyhodnocujeme. Právě teď těžíme Ethereum, ale jsme připraveni i na přechod ETH na ETH 2.0, kdy Vám doporučíme stejně dobrou alternativu. Chcete se dozvědět více o ETH 2.0? Zjistit více

Můžete participovat na růstu kryptoměn

Kryptoměny od svého vzniku dlouhodobě rostou. Proto je vždy správný čas na to začít s těžbou. Čím dříve začnete, tím dříve uvidíte výsledky

Více než 10 let zkušeností s těžbou kryptoměn

Kryptoměnám a stavění těžebních zařízení se věnujeme už od roku 2011. I proto máme bohaté zkušenosti s měnami Ethereum, Monero, Zcash, Grin a dalšími. Vize projektu byla v začátcích jednoduchá. Vytěžit co nejvíce digitálních mincí, koupit výkonnější grafické karty a zvýšit těžbu. Díky tomu jsme se z malého týmu nadšenců rozrostli do plnohodnotné firmy. Dnes přinášíme možnost stát se součástí naší cesty i vám. Nákupem akcií se stanete akcionáři naší společnosti a budete participovat na růstu spolu s námi. Naši specialisté se postarají o veškerý provoz a vy budete inkasovat podíl na zisku.

Jak probíhá těžba kryptoměn

Objednávka těžebního zařízení

Objednáte si u nás Hardware na těžbu kryptoměn, vybereme s vámi právě takový stroj, který vám bude vyhovovat.

Správa a optimalizace výkonu

Vše pro vás zapojíme a budeme spravovat v našich datových centrech. Těžební stroje jsou tak pod kontrolou a mají optimální výkon.

Vytěžené kryptoměny putují přímo na vaši peněženku

A díky tomu máte stále přehled o tom, jak vaše stroje těží. A teď již vyděláváte své kryptoměny.

Co je to ETH 2.0 a co to bude znamenat pro Future Mining?

Od prosince 2021 Ethereum provozuje dva paralelní blockchainy. Jeden, který funguje pomocí “proof of work” a druhý testovací řetězec, který funguje pomocí “proof of stake”. Sloučením dojde ke spojení staršího blockchainu Ethereum Mainnet (ETH1) a nového řetězce Beacon chain (ETH2) do jednotného blockchainu. Ano, ve Future Mining těžíme převážně Ethereum, což znamená, že tyto plánované změny pozorně sledujeme. Pro naše klienty průběžně analyzujeme vývoj na trhu kryptoměn a volíme těžbu té nejvýhodnější. Můžete se tedy spolehnout, že i Vám ve Future Mining v případě přechodu na ETH 2.0 doporučíme tu nejvýhodnější měnu pro těžbu na Vašich zařízeních. Kromě našich tradičních analýz a doporučení jsme také svým klientům k dispozici prostřednictvím individuální konzultace k jejich těžebním zařízením.

Proč je těžba nejbezpečnějším vstupem do světa kryptoměn?

Při těžbě s námi si pořizujete hardware, který máte ve vlastním majetku. Narozdíl od ceny kryptoměn jsou ceny hardware v posledních letech stabilní a téměř neklesají. Proto v případě potřeby můžete svoje karty odprodat jiným těžařům. Díky podmínkám na trhu, kde je vysoký nedostatek čipů, je velmi nepravděpodobné, že ceny hardware budou klesat. Vaše investice si tak udrží mnoho ze své úvodní výše a zároveň získáváte navíc kryptoměny.

Už za dvě minuty budete mít jasno, jak naše společnost funguje

Otázky:

Těžba kryptoměn, stejně jako těžba zlata nebo dalších drahých kovů je velmi energeticky náročná, ale o to výnosnější. Stejně jako u tradiční těžby potřebujete mít své nástroje a také mnoho znalostí. U těžby kryptoměn je potřeba mít specializovaný hardware a mnoho zkušeností s jeho obsluhou.

Mining kryptměn probíhá na specializovaných těžařských zařízeních, k čemuž je potřeba mít stroj vybaven odpovídajícím hardwarem. Dále je potřeba mít mnoho zkušeností s těžařský softwarem aby stroje těžily tak jak mají. Pokud se ale vše povede, daném stroji pak běží program, který řeší matematické úlohy, čímž potvrzuje transakce v dané kryptoměně a za to získává odměny.

Lidé kteří investovali do těžby kryptoměn před 38 měsíci dnes mají pětinásobek svých vložených prostředků! Nenechte si ujít další rychlý růst v příštím období.

Ti kteří s námi byli posledních 38 měsíců získali pětinásobek svých vložených prostředků. Při výkonu 250 Mh/s vytěžili za těchto 38 měsíců 17,83 ETH.

Při těžbě s námi si pořizujete hardware, který máte ve vlastním majetku. Narozdíl od ceny kryptoměn jsou ceny hardware v posledních letech stabilní a téměř neklesají. Proto v případě potřeby můžete svoje karty odprodat jiným těžařům. Díky podmínkám na trhu, kde je vysoký nedostatek čipů, je velmi nepravděpodobné, že ceny hardware budou klesat. Vaše investice si tak udrží mnoho ze své úvodní výše a zároveň získáváte navíc kryptoměny.

Jaký je předpokládaný růst kryptoměn?

Dnes zabírají kryptoměny a blockchain jen velmi malou část peněžních prostředků. Podle výzkumu provedeném Future Business Insights se hodnota kryptoměnového a blockchain průmyslu do roku 2029 zvýší asi na desetinásobek dnešních hodnot. A to už je růst, na kterém se vyplatí participovat.

Chcete s námi těžit
nebo se jen o těžbě dozvědět více?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 48 hodin a domluvíme se na nezávaznou schůzku.


  Jméno a příjmení*


  E-mail*


  Telefon*

  Váš text

  Poznámka: Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.  VYBERTE BALÍČEK


  Výběr konkrétní kryptoměny k těžbě Vám pomůže nastavit náš specialista, dle aktuální situace na trhu kryptoměn.

  chci investovat 269 000 Kč
  Parametry počítače
  1x ASIC miner KS3M
  Výkon počítače
  6 TH/s
  Příkon
  3400 W
  Měsíční spotřeba elektřiny *
  Cca 2500 kWh
  Cena za 1 kWh **
  5 Kč
  Měsíční platba za elektřinu *
  cca 12 500 Kč
  Měsíční servisní poplatek
  1650 Kč
  Cena**
  269 000 Kč

  * dle aktuální spotřeby

  **Cena je uváděna bez DPH a je možný jeho odpočet

  Využijte nejlepší příležitost a začněte těžit. KASPA je v současnosti nejvýnosnější možností těžby kryptoměn, nezmeškejte tuto příležitost.

  Chcete si nechat ujít další růst kryptoměn?

  Nechcete se radši dozvědět více? 

  Nechte nás na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.