Rozhodně těžbou. A pokud se ptáte, proč by těžba měla být nejbezpečnějším vstupem do světa kryptoměn, máme pro Vás jednoduchou odpověď. S těžbou si na rozdíl od investice do jednotlivých kryptoměn kupujete opravdový hardware. 

Skutečnému hardwaru se zachovává hodnota i při pádu ekonomiky na trhu. V případě kolapsu ekonomiky to nemusí dopadnout dobře pro některé kryptoměny, ale těžařům se nemůže stát, že přijdou o celou investici. Pokud by člověk nechtěl dále těžit, má stále těžební zařízení, které může na volném trhu prodat a získat velkou část svých investovaných prostředků zpátky. Ve světě je zároveň velký nedostatek čipů, což v posledních letech spolu s vysokou poptávkou po komponentech těžebních strojů hnalo jejich cenu nahoru a zhodnocovalo investice těžařů. Viz. graf:

Na grafu můžete vidět, že ceny nejrozšířenějších těžebních karet se během roku pohybovaly od 50 % do 150 % nad doporučenou maloobchodní cenou. To značí velkou poptávku po těžebních komponentech, díky čemuž si můžete být jisti, že Vaše investice do nedostatkových výpočetních zařízení nespadnou na nulu.

Nebuďte poslední, přidejte se k nejdynamičtějšímu odvětví a začněte těžit kryptoměny. 

Těžte bezpečně s námi!

Chcete si nechat ujít další růst kryptoměn?

Nechcete se radši dozvědět více? 

Nechte nás na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.