Kdy je nejlepší kupovat kryptoměny?

Kryptoměny se v současné době těší čím dál větší oblibě. S tím, jak roste jejich cena a rozšiřují se možnosti jejich využití, roste poptávka i po kryptoměnách. Nákup kryptoměn je jednou z cest, jak se k digitálním měnám dostat. Oproti těžbě kryptoměn se navíc jedná o levnější a rychlejší způsob.

Nákup versus těžba kryptoměn

Nákup je rychlá a elegantní cesta, jak kryptoměny získat. Na rozdíl od těžby kryptoměn, která vyžaduje pořízení velmi nákladných těžebních počítačů a výkonných grafických karet, při nákupu se stačí “jen” rozhodnout a můžete nakupovat. Pro nováčky v oboru samozřejmě rozhodnutí není tak jednoduché – aby se nákup kryptoměn skutečně vyplatil, je dobré mít za sebou zkušeného partnera, který poradí, kdy a jaké kryptoměny nakupovat. I přes rizika jsou totiž kryptoměny možností, jak investovat se zajímavým zhodnocením, navíc za poměrně krátký čas.

Proč kupovat kryptoměny?

Kryptoměny nabízejí zajímavý způsob investice, kde je zhodnocení vložených prostředků poměrně rychlé. Ceny kryptoměn navíc i přes drobné výkyvy neustále rostou a vzhledem k tomu, že jejich obliba roste, stejně jako počet míst, kde je možné s kryptoměnami platit, je velice pravděpodobné, že jejich růst bude i nadále pokračovat.

Jak nakupovat?

Nakupovat kryptoměny je možné hned několika způsoby: na burze, ve směnárnách nebo v automatech. Zatímco v automaty jsou nejčastěji a nákup Bitcoinů, tak na burze nebo ve směnárnách je možné pořídit řadu kryptoměn, tedy nejen Bitcoin, ale také Ethereum, Monero, Litecoin a další.

Nákup kryptoměn ve směnárnách se podobá nákupu jakékoliv jiné “klasické” měny – kryptoměna se ve směnárně prodává za určitou částku podle jejího aktuálního kurzu.

Kryptoměnové automaty jsou k vidění především ve velkých městech a nejčastěji se setkáte s těmi na Bitcoiny. Stejně jako u nákupu ve směnárnách je zde pevně daná cena, za kterou se v danou chvíli kryptoměny prodávají. V obou případech nakupujete od společnosti, která automat nebo směnárnu provozuje. Oproti tomu při nákupu na burze obchodují uživatelé mezi sebou a burza je tak pouze prostředníkem a místem, kde transakce probíhají. Díky tomu je možné se na burze dostat na mnohem lepší kurzy digitálních mincí než ve směnárnách nebo automatech. Na druhou stranu je ale třeba počítat s poplatky za transakce. Jednotlivé burzy i směnárny mají tyto poplatky různě vysoké a stejně tak se liší i kurzy jednotlivých kryptoměn.

Na co si dát při nákupu pozor

Před nákupem kryptoměn je určitě dobré zkontrolovat, zda pro transakci používáte ověřenou směnárnu nebo burzu. Stejně jako všude, kde se točí peníze, narazíte i při obchodování s kryptoměnami na nejrůznější podvodníky, kteří se budou snažit z vás vytáhnout peníze. Při nákupu je dále žádoucí, mít o dění na poli kryptoměn přehled, abyste si k nákupu vybrali stabilní kryptoměnu s potenciálem růst a nakoupili ji co nejvýhodněji. Negativem kryptoměnových burz je fakt, že ty největší jsou přirozeně mezinárodní a obchoduje se zde v dolarech nebo eurech. Pokud tedy nakupujete z českého korunového účtu, je třeba počítat s bankovními poplatky za platby v cizí měně – ty se u jednotlivých bank liší.

Nákup s pomocí profesionálů v oboru

Chcete investovat do kryptoměn, ale máte obavu, aby vaše finance nepřišly nazmar? Spojte se se zkušeným partnerem! Investice do kryptoměn vyžaduje znalosti systému kryptoměn a pohybů na burze, aby byl zisk co nejvyšší. Společnost Future Mining se kryptoměnám věnuje přes deset let a ve svých řadách má tak profesionály, kteří pravidelně sledují situaci na trhu s digitálními měnami a svým klientům tak poradí, kdy je nejvhodnější doba na nákup kryptoměn, aby bylo jejich zhodnocení co největší.

Naši pracovníci se skvěle orientují v oblasti obchodování s kryptoměnami a dokážou vám poradit, která kryptoměna bude pro nákup nejideálnější. Ve Future Mining pomáháme našim klientům nakupovat takové kryptoměny, které jsou na trhu stabilní a mají potenciál růstu. Navíc díky našim zkušenostem umíme odhadnout ten správný moment, kdy je vhodný čas na nákup jednotlivých kryptoměn a kdy se vyplatí ještě chvíli počkat.

Naše znalosti a zkušenosti již využily stovky spokojených zákazníků, kteří s pomocí Future Mining nakoupili Bitcoin, Ethereum, Monero i další kryptoměny. Svých klientů si vážíme a vždy hledáme to nejoptimálnější řešení přímo na míru tak, aby nákupy proběhly co nejvýhodněji.

Tým FutureMining

Tým FutureMining

Sdílet

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Chcete si nechat ujít další růst kryptoměn?

Nechcete se radši dozvědět více? 

Nechte nás na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.