Pat Toomey

Senátor Pat Toomey prohlásil, že Spojené státy by měly vést svět v přijímání kryptoměn. Je toho názoru, že by tato země mohla těžit z digitální podoby dolaru. Zároveň řekl, že by se ale neměli spoléhat na Federální rezervní systém. 

Máme-li citovat: “The idea of having a tokenized dollar that is capable of being exchanged on a peer-to-peer basis on a platform where developers can innovate and develop new products and services… I think there’s a strong case for that.” Ve volném překladu tedy: „Myšlenka mít tokenizovaný dolar, který lze vyměňovat na bázi peer-to-peer na platformě, kde vývojáři mohou inovovat a vyvíjet nové produkty a služby… Myslím, že pro to existuje pádný důvod,“

Toomey stál za snahou obou upravit některá ustanovení nedávno schváleného zákona o infrastruktuře tak, aby se nevztahovala na vývojáře, těžaře a další osoby v kryptoprostoru. Návrh zákona nakonec prošel jak Senátem, tak Sněmovnou reprezentantů bez jakéhokoli objasnění kryptoměn, ale zákonodárci ve čtvrtek představili legislativu, která „opravila“ jeho požadavky na daňové výkaznictví.

Tým FutureMining

Tým FutureMining

Sdílet

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Chcete si nechat ujít další růst kryptoměn?

Nechcete se radši dozvědět více? 

Nechte nás na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.