Rýsuje se podpora pro kryptoměny založené na memech

Nadace Dogecoin (Dogecoin Foundation) se po letech mlčení vrací na scénu. Chce podpořit projekty, které využívají kryptoměny založené na memech. 

Kromě těchto kryptoměn chce propagovat taky budoucnost blackchain-u jako takového. V příštích týdnech by měla představit svoje vlastní nové projekty, kterými chce podpořit přijímání a celkovou užitečnost dogecoinů.

Od vtipu k nadaci a charitě

Nadace je držitelem značky a loga dogecoinů. Samozřejmě může – velmi liberální licencí – povolit její používání pro memy, projekty a zábavu, která s dogecoiny souvisí. Fungovat začala v roce 2014, několik měsíců poté, co Jackson Palmer označil založení dogecoinů jako vtip. 

Od té doby stála tato organizace za mnoha charitativními příspěvky jak ve světě kryptoměn, tak mimo něj. Pak ale někteří její zakladatelé, například Ben Doernberg a Eric Nakagawa, skupinu opustili a zbytek se odmlčel.

Tříletý rozpočet k dosažení cílů

Aktuálně se nadace snaží zajistit tříletý rozpočet členům týmu, kteří budou naplňovat její cíle. Na webových stránkách projektu je jako člen poradního sboru uvedený spoluzakladatel etherea Vitalik Buterin, spoluzakladatel dogecoinů Billy Markus, hlavní vývojář dogecoinů Max Keller a Jared Birchall, generální ředitel společnosti Neuralink.

Tým FutureMining

Tým FutureMining

Sdílet

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Chcete si nechat ujít další růst kryptoměn?

Nechcete se radši dozvědět více? 

Nechte nás na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.